Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 20:12:24

Винесено вирок інформатору терористів

29.07.2015   17:51Агенцiя

У Чернігові Новозаводський районний суд виніс вирок поплічнику терористів, який збирав розвіддані для бойовиків т.зв. «ДНР».

Житель м. Краматорськ, перебуваючи у своєму місті, за вказівкою терористів збирав та передавав інформацію про місця дислокації та переміщення військової техніки сил АТО, особового складу, а також спостерігав за українськими блокпостами. Крім того, зловмисник коригував артилерійський вогонь по місцях розташування ЗС України.

У січні ц.р. поплічник терористів переїхав до Чернігівської області, влаштувався працювати єгерем в одному з мисливських господарств Бобровицького району та продовжив передавати відомості щодо конкретних місць розміщення підрозділів сил АТО в районі м. Краматорська. У березні 2015 року інформатора терористів затримала контррозвідка СБУ.

Суд визнав зловмисника винним за ч.1 ст.258-3 (сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression