Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:11:22

У гідрокар’єрі "Лісковиця" потонув чоловік

29.07.2015   07:38

27 липня у Чернігові близько 11:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у гідрокар'єрі "Лісковиця" потонув чоловік.

Водолази міської рятувальної станції № 1, що прибули на місце пригоди, під час обстеження дна водойми виявили тіло потонулої людини.

Як з’ясувалося, 26 липня компанія чоловіків відпочивала біля водойми. Один з них, 32-річний чернігівець, пішов купатись, проте, відпливши на кілька метрів від берега, чоловік раптово пішов під воду.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм. Купайтеся тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Розраховуйте свої сили і не запливайте далеко від берега та ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані. Дбайте про власну безпеку.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини