Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 13:25:54

Міліція та рятувальники готові реагувати на будь-які надзвичайні ситуації під час виборів

25.07.2015   14:12Агенцiя

Працівники міліції спільно з рятувальниками провели комплекс заходів для забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час виборів у Чернігові в 205 окрузі.

Для забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час виборів до Верховної Ради у 205 окрузі в Чернігові рятувальники і вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області обстежили всі виборчі дільниці й вручили головам виборчих комісій рекомендації з виконання запобіжних заходів.

У день виборів міліція і рятувальники нестимуть службу у посиленому режимі, а старший та середній начальницький склад апарату і підрозділів Управління державної служби з надзвичайних ситуацій закріплений за всіма виборчими дільницями округу для постійного нагляду і контролю за станом виконання заходів пожежної й техногенної безпеки та оперативним реагування на надзвичайні ситуації.

В день виборів 26 липня в Чернігові на цілодобовому чергуванні знаходитиметься понад 100 рятувальників та 16 одиниць основної і спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини