Деснянський районний суд м. Чернігова судитиме жінку за вбивство
Прокуратурою м. Чернігова до Деснянського районного суду міста скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням жінки, яка в приватному будинку по вул. Горького вбила свого співмешканця.
Досудовим слідством установлено, що обвинувачена під час сварки ударила свого співмешканця ножем у грудну клітину, внаслідок чого влучила у серце. Чоловік помер на місці події.
Обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років за ч. 1 ст. 115 КК України.
За матеріалами прокуратури м. Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.
Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11
До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43
Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».
Нові мотиваційні контракти: чіткі терміни служби, вибір посади, гідне забезпечення 13:18
У Силах оборони України запроваджено нові мотиваційні контракти. Вони дають можливість обрати підрозділ і вакансію, заздалегідь знати строк служби, а після його завершення отримати право на звільнення та гарантовану відстрочку від мобілізації.