Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 15:28:37

Чернігівські діти повернулися з відпочинку у Латвії. ВІДЕО

25.07.2015   10:09Агенцiя

Приїзд до Чернігова численних латвійських делегацій дав добрі плоди, бо після них у Латвії благодійники зібрали кошти на оздоровлення дітей з нашої області, чиї батьки загинули в зоні АТО.

Щойно з відпочинку повернулася перша група дітей.

Діти трохи зморені дорогою, але безумовно щасливі від зустрічі з мамами. Кожна дитина привезла з Латвії цілу сумку подарунків до школи. А ще згадку про тепло, яким їх оточили добрі латвійські люди.

В латвійському місті Смілтон відпочивало одинадцять дітей і три мами. Вісім днів пролетіли аж надто швидко, каже волонтер Ірина Березинець, яка супроводжувала групу.

Першого серпня восьмеро дітей поїде до Польщі. Всю організаційну роботу повністю беруть на себе волонтери, вони займаються оформлення документів і збирають кошти на дорогу, решту витрат несе приймаюча сторона.

До речі, в Латвії вже пройшли благодійні концерти зі збором коштів для оздоровлення українських дітей, і в серпні туди поїде ще одна група з області. Волонтери кажуть, що відбір дітей на відпочинок поводиться прозоро, обдзвонюються родини, де є діти загиблих бійців АТО, і кожен з них буде оздоровлений.

Останні новини Чернігівщини

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.

В області у повному обсязі профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень

В області у повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за травень 14:53

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершили фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 3 039 осіб.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 14:46

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.