Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 14:43:15

Прокуратура реагує коли орендар не доплачує до бюджету

25.07.2015   09:59

Під час розгляду в господарському суді позову прокурора Бобровицького району садовим товариством «Лутава» добровільно виконано позовні вимоги щодо внесення змін до договору оренди землі.

Підставою звернення прокурора до суду стала несплата товариством орендної плати – належних 3 % від нормативної грошової оцінки землі.

Встановлено, що за користування земельною ділянкою площею 48 га вартістю 390 тис грн товариство до бюджету відраховувало лише 5,8 тис грн. – 1,5 %.

За результатами судового розгляду вартість орендованої землі визначено в сумі 982 тис грн, а розмір щорічної орендної плати – 39 тис грн.

Довідково: Усього в поточному році судами області розглянуто 19 позовів прокурорів про внесення змін до договорів оренди земель загальною площею 2 178 га, за результатами вартість орендованих земель зросла з 16,8 млн грн до 27,3 млн грн, а розмір щорічної орендної плати – з 162 тис грн до 919 тис грн.

Наразі судами області розглядається 4 справи цієї категорії. Згідно позовних вимог вартість земель площею 474 га збільшиться з 18,6 млн грн до 29,7 млн грн, а орендна плата зросте з 97 тис грн до 913 тис грн на рік.

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.