Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 00:25:30

Прокуратура реагує коли орендар не доплачує до бюджету

25.07.2015   09:59

Під час розгляду в господарському суді позову прокурора Бобровицького району садовим товариством «Лутава» добровільно виконано позовні вимоги щодо внесення змін до договору оренди землі.

Підставою звернення прокурора до суду стала несплата товариством орендної плати – належних 3 % від нормативної грошової оцінки землі.

Встановлено, що за користування земельною ділянкою площею 48 га вартістю 390 тис грн товариство до бюджету відраховувало лише 5,8 тис грн. – 1,5 %.

За результатами судового розгляду вартість орендованої землі визначено в сумі 982 тис грн, а розмір щорічної орендної плати – 39 тис грн.

Довідково: Усього в поточному році судами області розглянуто 19 позовів прокурорів про внесення змін до договорів оренди земель загальною площею 2 178 га, за результатами вартість орендованих земель зросла з 16,8 млн грн до 27,3 млн грн, а розмір щорічної орендної плати – з 162 тис грн до 919 тис грн.

Наразі судами області розглядається 4 справи цієї категорії. Згідно позовних вимог вартість земель площею 474 га збільшиться з 18,6 млн грн до 29,7 млн грн, а орендна плата зросте з 97 тис грн до 913 тис грн на рік.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини