Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 15:55:59

Комунікації молодих лідерів досягли Кабміну

25.07.2015   09:21Агенцiя

Цілий день 23 липня молоді громадські лідери Чернігівщини та Сумщини присвятили наведенню комунікаційних містків. Поїздка до столиці, організована Чернігівським Центром Прав Людини, включала дві змістовні зустрічі.

Під час першої, в  Українському незалежному центрі політичних досліджень, обговорювали проблеми, потреби, з якими стикаються в громадській діяльності та шляхи їх вирішення, як об’єднувати зусилля різних громадських ініціатив, причини пасивності громадян та як активізувати громади. Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства, роз’яснив різницю між представницькою моделлю управління та моделлю демократії участі. Не оминули і тему пасивності виборців. Активісти висловлювались про потребу правової просвіти, підвищення рівня компетентності громадян щодо використання набору демократичних процедур. 

Друга зустріч з Оленою Герус, координатором Центру підтримки реформ при КМУ, пройшла в Будинку Уряду. Громадські лідери пройшлися коридорами влади, побували  у великій та малій залі засідань Уряду, оцінили умови роботи журналістів в прес-центрі Уряду та оглянули колекцію подарунків прем’єр-міністрів. Центр підтримки реформ при КМУ є спільною ініціативою громадськості і Секретаріату КМУ, був створений 01 квітня 2014 року з метою налагодження комунікації між громадськістю і Урядом.
Олена Герус розповіла, що потрібно руйнувати стереотипи упередженого ставлення до влади, насправді у будівлі Уряду працює багато фахових людей, відданих справі, і цілком реально достукатись, донести свої пропозиції до урядовців та добитись впровадження змін. Центр підтримки реформ організує постійно діючу експертну спільноту і запрошує співпрацювати, разом вчитися, розвиватися, ставати експертами та розробляти, просувати, втілювати необхідні зміни до законодавства. На сайті Центру підтримки реформ є спеціальна форма для пропозицій за посиланням http://centre-reform.org/dodati-propozicіyu.html.

Молоді лідери відмітили переваги неформального спілкування під час зустрічей. Відбувався вільний обмін думками, що сприяв встановленню ефективних комунікацій і розвитку міжрегіональних партнерських відносин.

Останні новини Чернігівщини

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.

В області у повному обсязі профінансовано  щомісячні страхові виплати за травень

В області у повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за травень 14:53

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області завершили фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 3 039 осіб.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 14:46

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.