Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 01:51:11

Комунікації молодих лідерів досягли Кабміну

25.07.2015   09:21Агенцiя

Цілий день 23 липня молоді громадські лідери Чернігівщини та Сумщини присвятили наведенню комунікаційних містків. Поїздка до столиці, організована Чернігівським Центром Прав Людини, включала дві змістовні зустрічі.

Під час першої, в  Українському незалежному центрі політичних досліджень, обговорювали проблеми, потреби, з якими стикаються в громадській діяльності та шляхи їх вирішення, як об’єднувати зусилля різних громадських ініціатив, причини пасивності громадян та як активізувати громади. Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства, роз’яснив різницю між представницькою моделлю управління та моделлю демократії участі. Не оминули і тему пасивності виборців. Активісти висловлювались про потребу правової просвіти, підвищення рівня компетентності громадян щодо використання набору демократичних процедур. 

Друга зустріч з Оленою Герус, координатором Центру підтримки реформ при КМУ, пройшла в Будинку Уряду. Громадські лідери пройшлися коридорами влади, побували  у великій та малій залі засідань Уряду, оцінили умови роботи журналістів в прес-центрі Уряду та оглянули колекцію подарунків прем’єр-міністрів. Центр підтримки реформ при КМУ є спільною ініціативою громадськості і Секретаріату КМУ, був створений 01 квітня 2014 року з метою налагодження комунікації між громадськістю і Урядом.
Олена Герус розповіла, що потрібно руйнувати стереотипи упередженого ставлення до влади, насправді у будівлі Уряду працює багато фахових людей, відданих справі, і цілком реально достукатись, донести свої пропозиції до урядовців та добитись впровадження змін. Центр підтримки реформ організує постійно діючу експертну спільноту і запрошує співпрацювати, разом вчитися, розвиватися, ставати експертами та розробляти, просувати, втілювати необхідні зміни до законодавства. На сайті Центру підтримки реформ є спеціальна форма для пропозицій за посиланням http://centre-reform.org/dodati-propozicіyu.html.

Молоді лідери відмітили переваги неформального спілкування під час зустрічей. Відбувався вільний обмін думками, що сприяв встановленню ефективних комунікацій і розвитку міжрегіональних партнерських відносин.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини