Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 18:02:11

В Чернігові міліція встановлює осіб, причетних до пошкодження оптоволоконного кабеля кабельного оператора

24.07.2015   16:23

Увечері 23 липня через пошкодження кабелю місцевого кабельного оператора припинилася трансляція телеканалів «Інтер», «1+1» та програм Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії.

Керівництво кабельного оператора звернулося по допомогу до міліції. На місце події була направлена слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ. Працівники міліції зафіксували факт навмисного пошкодження лінії зв’язку, про що складено відповідний протокол та подано заяву про вчинення злочину.

Як пояснили представники кабельного оператора, 23 липня близько 22:18 ретрансляцію телеканалів «Інтер», «1+1» та Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії в мережі кабельного оператора «Основа» було раптово припинено. Шляхом організації супутникового прийому сигналу 24 липня о 00:43 трансляція телеканалів «1+1» та «Інтер» була відновлена. Ретрансляція ж програм Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії відновлена о 8:30 24 липня шляхом організації ефірного прийому.

Зранку 24 липня персонал компанії встановив, що невідомий зловмисник пошкодив кабель в технологічній шахті по вулиці Щорса.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 194 Кримінального кодексу України «умисне знищення або пошкодження майна», що передбачає покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини