Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:11:31

В Чернігові після інструктажу міліціонери виїхали на виборчі дільниці

24.07.2015   14:25Агенцiя

Після проведення стройового огляду особового складу та інструктажу міліціонери заступили на охорону громадського порядку в Чернігові на виборчих дільницях 205 округу.

Заступники начальники Управління МВС в Чернігівській області ОлександрПотапенко та Роман Пицків провели стройовий огляд з метою перевірки стану форменого одягу, зовнішнього вигляду особового складу та визначення його стройової виправки.

Огляд проводився у зв'язку із заступанням правоохоронців на охорону виборчих дільниць на довиборах у Верховну Раду в Чернігові по 205 округу.

Правоохоронці були ретельно проінструктовані про заходи безпеки при поводженні зі зброєю, відпрацювали алгоритми дій працівників міліції в разі якихсь провокацій на дільниці. Водночас керівництво УМВС нагадало про вимоги щодо ввічливого спілкування з громадянами, представниками ЗМІ, політичних партій, депутатського корпусу і спостерігачами.

Після проведення стройового огляду та інструктажу міліціонери направилися до окружної виборчої комісії, яка з 9:00 вже почала видачу бюлетенів. Наразі правоохоронці забезпечують порядок на ОВК, порушень не зафіксовано. Після отримання бюлетенів правоохоронці разом із членами дільничних виборчих комісій виїхали на дільниці для несення служби.

До 16:00 окружна виборча комісія планує закінчити видачу бюлетенів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ