Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:19:16

Правоохоронці провели біля 20 обшуків в Чернігові, буде затримано 5-8 осіб

23.07.2015   20:31

Наразі обшуки продовжуються.

Правоохоронці провели біля 20 обшуків в Чернігові, буде затримано 5-8 осіб. Про це заявив керівник спеціальної групи МВС України Іван Стойко сьогодні на брифінгу в Чернігові.

"Було проведено біля 20 обшуків. Всі обшуки проводилися на підставі ухвал суду, згідно вимог діючого законодавства. Деякі особи після проведення обшуків затримані, подальше розслідування буде вестися в рамках Головного процесуального кодексу", - сказав Стойко.

Як заявив присутній на брифінгу керівник управління СБУ у Чернігівській області, наразі обшуки продовжуються, тривають слідчі дії, і уже були виявлені та вилучені кулемет Дегтярьова-7.62 та 163 патрони до нього, автомат Калашникова та 30 патронів до нього, 6 пістолетів, 1 револьвер, незареєстрований карабін та мисливський карабін "Блейзер", 13 гранат РГД-5, 3 гранати Ф1, 1,5 кг тротилу, 4 електродетонатори та ін.

Крім того, за словами представника СБУ, правоохоронні органи затримали декілька людей.

"З урахуванням того, що було проведено більше 20 обшуків, природнього що це різні люди, і ближче до ночі слідчий уже буде ухвалювати процесуальне рішення про затримання тих чи інших людей, які причетні до вищезгаданих злочинів. Буде близько 5-8 осіб затримано", - заявив начальника МВС у Чернігівській області Едуард Альохін.

Він також зазначив, що слідчі дії щодо представників партії "Правий сектор" не проводилися.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.