Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:41:56

Чернігівці вдячні Сергію Березенку за відремонтовану дорогу

23.07.2015   18:28Агенцiя

Через величезні баюри в покритті сюди ледь-ледь можна було заїхати машиною, не завжди, до речі, це вдавалося кареті швидкої допомоги. А мами не могли спокійно викотити коляску за межі двору. Шукаючи підтримки, розуміння та допомоги, мешканка будинку Ольга Удовіченко звернулася до Сергія Березенка. Вже за кілька днів після звернення на радість усім мешканцям будинку у двір заїхала спецтехніка та дуже швидко відремонтувала дорогу.

Те, чого чернігівці не змогли добитися протягом кількох років, Сергій Березенко реалізував за лічені дні. А потім сам особисто приїхав та перевірив якість виконаної роботи. Таке чуйне ставлення до людських проблем, бажання допомогти, не залишатися осторонь проблеми, не писати банальних відписок, як це роблять місцеві чиновники, приємно вразило жителів будинку. -  Нашому будинку вже 30 років, ми весь цей час ходили по будівельному сміттю, - розповіла нам Ольга Удовіченко. – Люди розбивали ноги, Сергій Березенко був десятим, до кого ми звернулися, але єдиним, хто не тільки обіцяв допомогти, а й зробив це, - пояснила жінка. За її словами жителі будинку вже втратили будь-яку надію, бо скрізь їм обіцяли, але допомоги так і не надали.  – Ми дуже вдячні Сергію Березенку за дорогу, а ще за те, що завдяки йому у нас знову з’явилася гаряча вода. Старші люди дуже сильно мучились, постійно гріючи каструлі.

За словами іншої жительки будинку Олександри Андріївни, люди дуже задоволені дорогою. – Раніше неможливо було нормально пройти, особливо взимку коли все замерзало. Скільки людей там буквально ламали ноги. А дорогу нам зробили дуже швидко – за два дні. Ми дуже вдячні Сергію Березенку.

Нагадаємо, що політик бере активну участь у благоустрої міста. За сприяння Сергія Березенка ремонтуються тротуари, дороги в прибудинкових територіях, відкриваються дитячі майданчики, футбольні поля, завозиться пісок до пісочниць. Завдяки цьому жити у Чернігові стає зручніше та комфортніше.


Сана Бойко


PR

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.