Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:12:12

Довгоочікуваний водопровід у Сосниці буде

23.07.2015   12:08

З метою вирішення питань фінансування подальших робіт об’єктів незавершеного будівництва, Управлінням капітального будівництва ОДА 22 липня проведено виїзну робочу нараду в смт Сосниця.

У заході взяли участь начальник Управління капітального будівництва ОДА Людмила Шкуріна та фахівці Управління Сергій Нітченко і Володимир Гордієнко, Сосницький селищний голова Віктор Гординський, голова правління ВАТ «Чернігівгазбуд» Володимир Мацьор, директор ДП «Водземпроект» Анатолій Клименко, представники КП «Сосницьке комунально-житлове управління» та селищного відділу освіти.

Представниками робочої групи здійснено огляд об’єктів водопостачання смт Сосниця та ДНЗ «Сонечко», в якому передбачена реконсрукція системи опалення і заміна віконних блоків.

У ході робочої наради посадовці визначили першочергові дії та подальші об’єми робіт по зазначеним об’єктам. Так, підрядній організації доручено усунути причини надходження дощових вод у колодязі водопроводу.

Завершити реконструкцію водопроводу необхідно до дня смт Сосниця. Зазначені роботи будуть виконуватися під контролем представників технічного нагляду з боку Управління та місцевої громади в особі КП «Сосницьке комунально-житлове управління».

Проектній організації доручено в найкоротші терміни зробити перерахунок проектно-кошторисної документації з реконструкції системи опалення ДНЗ «Сонечко» у поточних цінах та пройти державну експертизу.

Сосницькій селищній раді доведено вирішити питання фінансування таких важливих для місцевої громади об’єктів. Роботи повинні бути виконані до початку опалювального сезону!

На завершення робочої поїздки, у зв’язку із зупиненням на даний час необхідного фінансування та тимчасовим припиненням робіт, вирішено закуплене обладнання по зазначених об’єктах передати на відповідальне зберігання місцевій громаді.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.