Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:59:09

Боротьба зі спробами передати засудженим заборонені предмети та речовини продовжується в колоніях та СІЗО Чернігівської області

23.07.2015   12:06Агенцiя

Співробітники установ виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області постійно проводять заходи, які направлені на надійне перекриття каналів надходження в зони, що охороняються, заборонених до використання речей i предметів, а також запобігання їх виготовлення засудженими та особами, взятими під варту.

Так, співробітники Новгород-Сіверської установи виконання покарань (№ 31) попередили потрапляння алкогольних напоїв, які мав отримати засуджений до довічного позбавлення волі.

А співробітники Менської виправної колонії (№ 91) та Чернігівського слідчого ізолятора постійно борються з намаганням передати в зону, що охороняється, наркотичні речовини.

Найбільш яскравими прикладами спроб передачі наркотиків цього тижня стали: речовина зеленого кольору рослинного походження, яка була прихована в пакеті з тютюном в посилці засудженому Менської виправної колонії (№ 91) та передача ув`язненому Чернігівського СІЗО, де в двох цибулинах було виявлено та вилучено 2 прозорі згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження та в одній цибулині фрагмент медичного бинта просоченого рідиною світло-коричневого кольору.

Співробітники органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області нагадують громадянам, що за передачу до місць позбавлення волі заборонених предметів (спиртних напоїв, мобільних телефонів) настає адміністративна відповідальність (ст. 188 КУпАП), за наркотики – кримінальна (ст. 307 ККУ).

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.