Сергій Березенко організував чергову поїдку чернігівських вірян до Свято-Успенської Почаївської Лаври
Чергова група паломників з Чернігова, за ініціативи Сергія Березенка та благословення Архієпископа Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія поїхали до святині Свято-Успенської Почаївської Лаври.
Понад сотня прочан вже відправилася у захоплюючу подорож на Тернопільщину. За задумом організаторів поїздки, окрім Почаївської Лаври чернігівці також відвідають унікальне цілюще джерело Святої Анни та Корецький монастир на Рівненщині.
Перед від’їздом групи ми поцікавилися у людей, що вони думають про поїздку, яку вже не вперше для віруючих людей нашого міста ініціював Сергій Березенко:
Ліля:
Давно вже хотіла поїхати до Почаєва. Подруга розповіла, що організовується благодійна поїздка. Дізналися буквально за один день, швиденько зібралися і вже їдемо. Почаїв цікавий у першу чергу з історичного боку, але, зважаючи на те, що це глибоко духовне місце, їду з відкритим серцем.
Наталія:
Якщо чесно, в моїй родині велике горе, пов'язане із батьком. Про поїздку сказали у храмі, тож їду зі сподіваннями на краще. З'явилась надія. Дякую дуже організаторам.
Світлана Дмитрівна:
Я - велика прихильниця Сергія Березенка. Про поїздку дізналась від агітаторів у палатках. Мені сказали прийти на Магістратську 19а і записатися. Я так і зробила, і от їду до Господа Бога в гості, в гості до Матінки Божої, до Цариці Небесної. І обох дочок своїх забрала, нехай і на них зійде Божа благодать.
Віра, Марія:
До Почаєва поїхати нас мама запросила із собою. Їдемо відкрити для себе це місце, відчути щось нечуване, побачити і почути щось нове. Ну і, звісно, побути на екскурсіях, подивитися на нове для нас місто.
Любов і Анатолій, подружжя
Про поїздку нам сказали такі ж як і ми, віруючі люди. Не перший раз уже їдемо, намагаємось бувати там раз на рік. Їдемо отримати благодать Божу. Люди там зцілюються. Ми їдемо вже до наших духовних отців - сповідатися, причаститися. Щоб усе було в нас добре. Дякуємо Сергію Березенку за таку можливість.
Тарас Дзюба
PR
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.