Луценка відправлять в колонію на Чернігівщині, куди він сам саджав злочинців
Экс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відбуватиме покарання в Менській колонії на Чернігівщині, якщо суд не виправдає його.
Про це після засідання Громадської ради при Державній пенітенціарній службі у коментарі журналістам повідомив перший заступник голови ДПтС Сергій Сидоренко, передає УНІАН.
За його словами, якщо суд не виправдає Луценка, то він відбуватиме покарання в колонії спеціального режиму для колишніх працівників правоохоронних органів.
"Така установа у нас єдина - в Чернігівській області, №91", - уточнив Сидоренко.
Відповідно, сказав він, залежно від подальших судових рішень у справі Луценка, він може бути етапований до Менської виправної колонії в Макошині Чернігівської області.
Згідно з даними офіційного сайту Управління ДптСУ в Чернігівській області, у Менській колонії відбувають покарання 507 осіб, більшість з яких засуджено за тяжкі та особливо тяжкі злочини.
Засуджені задіяні у виробництві будівельних матеріалів, швейної продукції, товарів широкого вжитку з дерева та паперу, столярних виробів, здійснюють обслуговування та ремонт автомобілів.
У понеділок Луценко був засуджений до 4 років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.