Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 15:41:33

Про епідемічну ситуацію з кору

28.02.2012   09:55Агенцiя

Станом на 27.02.2012 року в Чернігівський області зареєстровано 42 випадки підозри на кір (в Бобровицькому, Борзнянському, Козелецькому, Ніжинському, Чернігівському, Сосницькому районах (по 1 випадку) та 36 - в місті Чернігові, з них 34 по юридичному коледжу), в т.ч. за останню добу зареєстровано 1 випадок підозри на кір по м.Чернігову (водій «швидкої допомоги»), не госпіталізований.

Всього по Чернігівському юридичному коледжу було зареєстровано 34 хворих з підозрою на кір. Встановлено заключний діагноз кір у 7 курсантів (2 лабораторно підтверджено, 5 - клінічно) та 23 хворих курсантів госпіталізовані з підозрою на кір, у 4 хворих діагноз підозри знято.

Всі дорослі, щеплені згідно віку (за винятком 1 особи), в основному перебіг захворювання середньої тяжкості. Джерелом інфекції в коледжі став хворий з цього ж закладу, який напередодні був у родичів у Львівській області, де в сім'ї діти хворіли на кір.

Протиепідемічні заходи тривають. Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=464

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини