Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 16:51:59

Підведено підсумки піврічної роботи обласної організації Товариства Червоного Хреста України

15.07.2015   11:13Агенцiя

Минулого тижня на базі Бобровицької районної організації Товариства Червоного Хреста (ТЧХ) України відбулося засідання Президії Правління Товариства.

Питання, що розглядались на засіданні, стосувалися підсумків діяльності обласної організації за І півріччя 2015 року, проведення звітів і виборів у первинних, міських та районних організаціях області. Підведено підсумки із Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та проаналізовано хід виконання постанов ХХ з’їзду Товариства Червоного Хреста України. Також обговорено план реалізації критичних зауважень і пропозицій, висловлених на з’їзді, постанов Президії Правління ТЧХ України і обласної організації ТЧХ, підготовку і проведення благодійної акції «5 картоплин» та підготовку до ХХV звітно–виборної конференції обласної організації ТЧХ України.

У роботі Президії Правління взяли участь члени Президії, голови міських та районних організацій, представники Бобровицької районної ради, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, міського споживчого товариства.

Під час засідання було відмічено значний внесок обласної організації Товариства у вирішенні питань медичної, соціально–побутової та матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям населення Чернігівщини.

Так, за І півріччя поточного року працівниками патронажної служби надано майже 180 тисяч медичних та 10 тисяч соціально–побутових послуг, обслуговано понад 5 тисяч самотніх громадян похилого віку, понад 300 інвалідів війни, 680 учасників війни, 220 інвалідів праці, 60 інвалідів дитинства, та 137 осіб інших категорій.

У І півріччі 2015 року соціально – незахищені жителі області отримали:

матеріальну допомогу 6 осіб на суму 3,1 тисячі гривень;

допомогу продуктами харчування понад 1800 осіб на суму майже 44 тисячі гривень;

предмети першої необхідності понад 7600 осіб на суму майже 214 тисяч гривень;

послуги з придбання ліків 38 осіб на суму майже 1600 гривень;

інші види допомоги майже 1200 осіб на суму більше 88 тисяч гривень.

Загальна кількість людей, що отримала допомогу становить 20634 особи.

Також надавалась допомога внутрішньо переміщеним громадянам з тимчасово окупованих територій у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття, постільної білизни, гарячого харчування тощо. Всього допомогу отримали 1405 переселенців на загальну суму близько 260 тисяч гривень.

На 17 вересня цього року запланована XXV звітно–виборна конференція обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини