Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 червня, 00:23:13

Американські представники Університету Браун вивчали життя неповнолітніх засуджених Прилуцької виховної колонії

15.07.2015   10:14Агенцiя

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» на базі Прилуцької виховної колонії вже декілька років успішно проводить тренінгові заняття «Відпрацювання системи надання профілактичних послуг підліткам груп ризику та підліткам, уразливим щодо інфікування ВІЛ», що здійснюється за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Заняття проходять 4 рази на місяць у формі тренінгів, на яких здійснюється профілактична інформаційна робота з групою ризику та підготовка тренерів з числа вихованців, які проводять тренінгові заняття серед своїх ровесників.

По закінченню курсів тренери з числа засуджених отримують сертифікати, що дають їм право проводити просвітницько-профілактичні тренінги серед ровесників.

Цього разу спільно з представниками організації «Волонтер» установу відвідали представники Міжнародної організації «Право на здоров′я», громадяни США, представники Університету Браун Емілі Даурія та Марія Бачмака. Вони провели тренінгові заняття з вихованцями з метою вивчення їх потреб, адже на базі установи буде втілюватися в життя спільний проект. Досліджувати, зокрема, будуть наступні сфери: стосунки з родиною, коло друзів, фізичне здоров′я, соціальні можливості, алкогольна та наркотична залежність.

Представники Університету Браун довго спілкувалися з вихованцями і відмітили, що психологічний мікроклімат в установі позитивний, вихованці комунікабельні, легко ідуть на контакт, що свідчить про довірливі відносини між персоналом та засудженими. Цікаво, що деякі вихованці намагалися спілкуватись з громадянами США англійською мовою.

Емілі Даурія та Марія Бачмака пересвідчились, що головні чинники, які призводять до скоєння неповнолітніми правопорушень, однакові і для Америки, і для України.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини