Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 липня по 08 годину 11 липня 2015 року.
МНС
Надзвичайні ситуації:
9 липня 2015 року у приватних господарствах гр. С. та Т. у с. Киселівка у Менського району зафіксовано загибель чотирьох голів свиней з клінічними ознаками, подібними до африканської чуми свиней. З метою проведення дослідження на інфекційні хвороби відібрано патологоанатомічні матеріали, які направлено до Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. За результатами дослідження підтверджено діагноз "Африканська чума свиней".
Протягом 10 липня у населення вилучено 7 голів тварин та 20 кг м'ясної продукції. Всіх свиней умертвили безкровним методом та утилізували шляхом спалювання.
Пожежі:
Зареєстровано 6 пожеж з яких 1 на об'єкті, 3 в житловому секторі 2 в природних екологічних системах. Врятовано 1 людину. Вогнем знищено 1 та пошкоджено 3 будівлі, вигоріло 0,25 га території. Причинами пожеж стало неправильне влаштування печей та димарів, коротке замкнення електромережі, підпал та необережне поводження з вогнем.
Інші повідомлення:
09.07.2015 року внаслідок складних погодних умов (сильний вітер) в с. Миколаївка, Борзнянського району, сталося часткове руйнування покрівель на двох будівлях Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступеню, а також пошкоджено перекриття та покрівлю житлового будинку в с. В. Загорівка, Борзнянський району.
Станом на 06 год. 00 хв. електропостачання на території області відновлено у повному обсязі. Без електрозв'язку залишаються 2 населені пункти Срібнянського району.
Прогноз погоди на 11 липня 2015 року
Мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі
8-13º, вдень 16-21º тепла. По Чернігову вдень невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 10-12º, вдень 17-19º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки на 11 липня 2015 року
Пожежна небезпека в лісах області у східних та південних районах очікується 1 класу (відсутня пожежна небезпека), у західних та південно-східних районах - 2 класу (мала пожежна небезпека), на решті території – 4 та 5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 11 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 12 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.