Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 01:05:45

У Чернігові презентували проект Британської Ради "Активні громадяни"

10.07.2015   14:30

9 липня у Чернігівській міській раді відбулась зустріч керівників структурних підрозділів міської ради з делегацією учасників проекту Британської Ради «Активні громадяни».

У зустрічі взяли участь менеджер програми "Активні громадяни" Віталій Тихонович, глобальний фасилітатор програми "Активні громадяни" Уолдрон Майк, а також, начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко, начальник управління культури міської ради Юрій Ткач та начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Валерій Семенець.

Від імені міського голови Олександра Соколова та міської ради Борис Атрощенко привітав учасників зустрічі та коротко розповів про давні традиції місцевого самоврядування у місті та перспективи його розвитку, зокрема, у процесі децентралізації влади в Україні.

Юрій Ткач та Валерій Семенець ознайомили присутніх з основними напрямками роботи своїх структурних підрозділів міської ради та підкреслили зацікавленість у співпраці з учасниками проекту Британської Ради «Активні громадяни».

Гості повідомили, що з початку співпраці з громадськістю кожний день перебування у Чернігові їх вражає унікальністю стародавньої краси та туристичним потенціалом міста. "Чернігів підтверджує свій бренд "Місто легенд", - підкреслив Віталій Тихонович.

Уолдрон Майк зауважив, що Велика Британія вже давно пережила процес децентралізації, і його результати для суспільства надзвичайно позитивні. Він побажав успіхів Чернігову у цьому процесі й зазначив, що пишається нагодою побувати у Чернігові та захоплюється його красою.

Учасники зустрічі обговорили можливі форми майбутньої співпраці у рамках проекту «Активні громадяни».

Партнерами проекту в Україні є більше 30 громадських організацій з усіх областей України, серед них три організації з Чернігова (Чернігівський осередок Відкритого університету майдану, Чернігів Європейський та АХАЛАР).

Тренінги «Активних громадян» пройшли вже більше 1000 осіб. На сьогодні реалізовано або реалізується 15 проектів соціальної дії, два з яких у Чернігові.


Довідково: «Активні Громадяни» - програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більш ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Проект «Активні Громадяни» вже успішно реалізувався в Україні в 2009-2012 роках, а сьогодні його відновили в новому форматі та з новими акцентами. Цей цикл проекту реалізується також у Південному Судані, Уганді, США, В'єтнамі, Великобританії, Польщі та Україні.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини