За добу ліквідовано 5 пожеж від необережного поводження з вогнем
За минулу добу на Чернігівщині рятувальники ліквідували 5 пожеж, що сталися внаслідок необережного поводження людей з вогнем.
Так, 8 липня о 13:25 у Борзнянському районі до служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на полі поблизу с. Любомудрівка. З райцентру на місце події прибув державний пожежно-рятувальний підрозділ. Площа пожежі становила 0,2 га. Гасіння тривало півгодини в ході чого рятувальники запобігли розповсюдженню вогню на лісовий масив.
О 15:40 у Чернігові в районі Подусівки зайнявся лісовий настил на площі близько 0,4 га. На гасіння оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ, який ліквідував пожеж за 40 хвилин і завадили вогню поширитися на весь ліс.
О 19:30 у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про загоряння торфовища поблизу смт Радуль. За викликом було направлено районний пожежно-рятувальний підрозділ. Площа пожежі склала 0,05 га. Гасіння тривало близько 4-х годин.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають громадян бути обережними у поводженні з вогнем та не розводити вогнища у лісах, на полях і торфовищах.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Чернігівщина підключить 20 когенераційних установок у межах підготовки до зими 08:44
Чернігівська область підключить до мережі 20 когенераційних установок загальною електричною потужністю 27,4 МВт та тепловою — 26,9 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На це уряд виділив 63 млн грн для Чернігівщини.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.