Під час пожежі врятовано 84-річну господарку
8 липня о 10:25 у Ріпкинському районі до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку та господарчої споруди у с. Пушкарі.
За викликом одразу виїхали два пожежно-рятувальні підрозділи с селищ Ріпки та Любеч. Коли, подолавши відстань майже у 20 км, вони прибули на місце події, вогнем було охоплено обидві споруди, а сусіди встигли вивести з оселі 84-річну господарку.
ЇЇ з опіками тіла II-III ступенів доставлено у районну лікарню.
Ліквідація пожежі тривала близько 4-х годин, адже щоб поновити запас витраченої на гасіння води, рятувальникам довелося їздити до найближчого вододжерела за кілька кілометрів.
Внаслідок пожежі знищено дахи та частково пошкоджено стіни житлового будинку і господарчої споруди. Причина та збитки загоряння встановлюються.
За попередніми даними, перед тим, як з'явилося полум'я, сусіди почули схожий на хлопок звук. Тож ймовірніше за все, причиною пожежі стала розгерметизація газового балону.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.