Запрошуємо жителів Чернігова взяти участь в анкетуванні для проведення лабораторних перевірок якості продовольчих товарів
Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради з метою оцінки рівня продовольчої безпеки на споживчому ринку міста, запобігання реалізації в роздрібній торговельній мережі неякісної та небезпечної для життя і здоров'я споживачів продукції та на виконання заходів Програми захисту прав споживачів у Чернігівській області на 2014-2015 роки проводить опитування споживачів товарів та послуг міста Чернігова.
Пропонуємо відповісти на питання анкети, що розміщена за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1wDeE3GbHtgvSMjh9Kbf_l119FRrLYfwsLDF2geY93gU/viewform?usp=send_form
За результатами анкетування на базі акредитованих лабораторій відбуватимуться перевірки якості та безпеки продовольчих товарів, що входять до споживчого кошика.
Ці заходи проводяться для обізнаності споживачів у період дії мораторію на проведення перевірок об'єктів торгівлі.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.