За тиждень прийнято 41 рішення на Чернігівщині про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів
Підсумки тижня: Діяльність Держгеокадастру в цифрах
Організація земельних торгів. За тиждень з 26 червня до 3 липня 2015 року головні управління Держгеокадастру в областях включили до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах, 5 наділів. Загальна площа запропонованих земельних ділянок становить 425,37 гектара. З них: у Миколаївській області до переліку додано 3 ділянки (156,03 га), в Одеській та Донецькій областях – по 1 наділу (222,94 га та 46,40 га відповідно).
Усього станом на 3 липня 2015 року перелік включає 4 318 земельних ділянок загальною площею 83 241,05 гектара. Виконавців торгів наразі визначено для 2 918 з них (67,6%).
Виділення землі учасникам АТО. За тиждень в Україні прийнято 412 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Найбільше рішень прийнято у Дніпропетровській – 101, Волинській – 89, Чернігівській – 41, Львівській – 39, Кіровоградській – 26 областях.
За тиждень відведено 414 земельних ділянок загальною площею 511,24 гектара.
Також за цей період для учасників АТО затверджено 155 проектів землеустрою: у Волинській області – 97, Кіровоградській – 30, Чернігівській – 19, Харківській – 3, Сумській – 2, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Херсонській – по 1 проекту.
Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори протягом тижня зареєстрували 12 442 земельні ділянки та видали 19 979 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Усього з початку року за заявами громадян зареєстровано 338 904 земельні ділянки та видано 428 509 витягів з кадастрової системи про земельну ділянку.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.