Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:26:31

Прокуратура судитиметься з міліцією за 59 світлофорів

03.07.2015   15:46Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області вимагатиме в суді повернення до комунальної власності м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури

Прокуратурою Чернігівської області заявлений до суду позов про зобов’язання Міністерства внутрішніх справ України передати до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова 59 світлофорних об’єктів, що перебувають на балансі Державного підприємства «Чернігів-Інформ-Ресурси».
 
Позовні вимоги ґрунтуються на матеріалах перевірки Державної фінансової інспекції в області про виявлені порушення законодавства про державну та комунальну власність при експлуатації підприємством технічних засобів регулювання дорожнього руху в м. Чернігові та витрачанні місцевим бюджетом коштів на їх утримання.
 
Адже положеннями Закону України «Про автомобільні дороги» чітко визначено, що всі вулиці і дороги міст, у т.ч. засоби регулювання дорожнього руху, які є невід’ємною частиною вулично-дорожньої мережі, знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю, а тому управління їх функціонуванням та розвитком здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування.

Водночас проведеною ревізією встановлено, що із загального фонду міського бюджету на утримання об’єктів соціальної інфраструктури, що перебувають у державній власності, щороку витрачаються бюджетні кошти у розмірі близько півмільйона гривень.

Відтак, єдиним способом законного управління цими об’єктами є їх передача в комунальну власність міської територіальної громади відповідно до положень Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності».

Дії, необхідні для такої передачі, органом місцевого самоврядування наразі виконано. Проте позитивного рішення не отримано.
Без передачі об’єктів на баланс міської ради їх фінансування за рахунок місцевого бюджету неможливе.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини