Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 08:14:08

Про епідемічну ситуацію з кору

24.02.2012   10:47Агенцiя

Станом на 23.02.2012 року в Чернігівський області зареєстровано 39 випадків підозри на кір (в Бобровицькому, Борзнянському, Ніжинському, Чернігівському, Сосницькому районах (по 1 випадку) та 34 - в місті Чернігові, з них 33 по коледжу), в т.ч. за останню добу зареєстровано 3 випадки підозри на кір по м.Чернігову (юридичний коледж, підпорядкований пенітенціарній службі).

Хворі з підозрою на кір госпіталізовані до стаціонару (перебіг захворювання середньої тяжкості), щеплені.

Всього по Чернігівському юридичному коледжу було зареєстровано 29 хворих з підозрою на кір. Встановлено заключний діагноз кір у 7 курсантів (2 лабораторно підтверджено, 5 - клінічно) та 22 хворих курсантів з підозрою на кір.

Всі дорослі, щеплені згідно віку (за винятком 1 особи), в основному перебіг захворювання середньої тяжкості. Джерелом інфекції в коледжі став хворий з цього ж закладу, який напередодні був у родичів у Львівській області, де в сім'ї діти хворіли на кір.

Протиепідемічні заходи тривають. Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=464

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини