Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 01:19:58

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

03.07.2015   07:46Агенцiя

2 липня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним, депутати погодили умови передачі в оренду майнових об'єктів стадіону «Юність», які розташовані за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 110, розглянули питання про встановлення зменшеного розміру орендної плати низці бюджетних установ та інші питання.

Журналісту видання ПіК заборонили бути присутнім на засіданні постійної комісії Чернігівської обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Засідання комісії проходило у адмінбудинку обласної ради. Перед початком зустрічі працівники апарату не впустили до зали засідань журналіста ПіК, аргументуючи це необхідністю попереднього подання заявки від ЗМІ для присутності на засіданні комісії.

Всі депутати, які є членами комісії, висловили своє бажання, аби представник ЗМІ не був присутній і запропонували почекати у приймальні завершення комісії та, лише після задати питання.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, усі дії,  пов'язані з акредитацією,  ґрунтуються на принципах відкритості,  рівності,  справедливості з метою забезпечення права громадськості  на  одержання  інформації  через   засоби   масової інформації.  Відсутність  акредитації  не  може бути підставою для відмови в допуску журналіста, працівника засобу масової інформації на відкриті заходи, що проводить суб'єкт владних повноважень.
Акредитація журналіста,  будь-якого працівника засобу масової інформації здійснюється безоплатно  на  підставі  його  заяви  або подання засобу масової інформації.
Таким чином, чиновники обласної ради цинічно порушили українське законодавство.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини