Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 22:51:02

На Чернігівщині через порушення митних правил затримали лікарські засоби

02.07.2015   19:57Агенцiя

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що у пунктах пропуску на кордоні доволі часто виявляють незаконне переміщення громадянами лікарських засобів.

Одну з таких спроб нещодавно припинили у пункті пропуску «Нові Яриловичі». Громадянин Білорусі, який намагався перетнути кордон за спрощеним порядком, при усному опитуванні зізнався, що у нього в автомобілі знаходяться лікарські засоби. Спільна оглядова група у складі працівників митниці та прикордонників вилучила з багажного відділення автомобіля 1216 одиниць препаратів «Deca-Durabolin», «Clomed», «Turanabol», «Turinover» у флаконах та таблетках. Згідно з попередньою оцінкою їх вартість доволі висока – загалом близько 130 тисяч гривень.         

Співробітники митниці порушили адміністративну справу за ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».  Санкціями даної статті передбачено штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на даний час це 1700 гривень). А у разі якщо предметами правопорушення є товари, на переміщення яких через кордон України встановлено заборони або обмеження, - ще й конфіскація цих товарів.

Нагадуємо, що згідно із законодавством України, громадяни можуть переміщувати через кордон не більше 5-ти упаковок лікарських засобів кожного найменування (крім засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини). При наявності в особи рецепта (виданого на її ім’я та засвідченого печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я) – у обсягах, зазначених у рецепті.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини