Постріляти не вдалося!..
Вдень 22 лютого для проходження прикордонного контролю в пункт пропуску для залізничного сполучення “Неданчичі” на виїзд з України прибув мотовоз МПТ з 5 працівниками Укрзалізниці.
В ході його огляду, в кабіні, біля ящиків з інструментом спрацювала службова собака Бренда. При огляді ящика прикордонником була виявлена розібрана мисливська рушниця ІЖ – 18 Е зі спиляним номером та чотири мисливських набої 12 – го калібру.
В результаті проведеного опитування працівників Укрзалізниці, що знаходились на мотовозі, власника зброї встановлено. Ним виявився п’ятидесятиоднорічний Леонід М.
Зброя та набої, після складання протоколу вилучені та передані співробітникам Чернігівської митниці.
Начальник прес-служби прикордонного загону підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).