Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 03:30:56

Оголошено конкурс малих грантів "Підтримка місцевих організацій громадянського суспільства та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні"

02.07.2015   11:07Агенцiя

Громадська організація «MART» оголошує Конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Чернігівській області.

Чернігівська обласна державна адміністрація виступає бенефіціаром проекту в Чернігівській області.

Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Мета конкурсу – підтримати ініціативи місцевих організацій громадянського суспільства та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

До конкурсу запрошуються: громадські об’єднання та благодійні організації (зареєстровані не раніше 2014 року або з населених пунктів до 100 тис. населення), місцеві ініціативні групи.

У конкурсі можуть приймати участь організації та ініціативні групи з Чернігова та Чернігівської області.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів: захист та просування прав людини; здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; протидія корупції; громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем; допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Кoнкурсу: організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.); публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та ін.; інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності.

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45000 грн. Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 90000 грн.

Кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 15 липня 2015 року.

Термін реалізації проекту: до 6 місяців, починаючи з 1 вересня 2015 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини