Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 18:34:23

Прокуратурою доведено в суді вину чоловіка в умисному вбивстві свого брата

02.07.2015   08:33

Прокуратурою Щорського району доведено в суді вину місцевого жителя в скоєнні умисного вбивства свого брата.

Злочин скоєно 2 березня в Безуглівці цього району, прикордонному селі з населенням 7 осіб. Один з двох братів, що проживали у спільному будинку, заявив про вбивство іншого. Але стверджував, що сам він, хоч і був дуже п’яним, брата вбити не міг.

Однак всі факти вказували на те, що вбивцею є саме він. Досудовим розслідуванням встановлено, що увечері того дня між братами, які обидва перебували в стані алкогольного сп’яніння, відбулися сварка і бійка. Під час бійки потерпілому й було завдано смертельного удару ножем у лівий бік. Інші докази по справі, зокрема, показання свідків-сусідів, підтвердили вину брата у вбивстві.

Оцінивши сукупність доказів, Щорський районний суд погодився з думкою прокурора та визнав цього обвинуваченого винним у навмисному вбивстві. Вироком суду від 30 червня за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, він засуджений до позбавлення волі строком на 7 років.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.