Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 04:49:06

На Чернігівщині за сприяння фіскальних органів офіційно оформлено трудові відносини з 1288 найманими працівниками

02.07.2015   07:48Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що упродовж січня – травня поточного року перевірено 52 суб’єкта господарювання з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадян.

руки

руки

За результатами проведених перевірок донараховано 11,9 млн. грн., у тому числі 11,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 683 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 705,4 тис. грн., в тому числі ПДФО – 598,8 грн., ЄСВ – 106,6 тис. грн. 

Не залишається поза увагою працівників фіскальних органів питання повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших доходів податку з доходів фізичних осіб. У січні-травні до бюджету додатково нараховано 9,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 162 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працівниками Прилуцької ОДПІ проведено документальну перевірку фізичної особи підприємця, за результатами якої за неперерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працюючих податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску донараховано 102 тис. грн. 

На постійній основі проводяться заходи, спрямовані на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці. За рахунок проведення саме таких заходів офіційно оформлено трудові відносини з 1288 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 448 осіб. Завдяки цьому до бюджету додатково спрямовано понад 609 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини