Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 04:32:56

Прокуратура вимагає повернення приміщення дитячого садка в комунальну власність

01.07.2015   20:25

До цього часу в судах триває розгляд справ про визнання недійсною проведену у 90-х роках приватизацію, під час якої до статутних фондів підприємств незаконно увійшли об’єкти нерухомості, які згідно вимог чинного на той час законодавства повинні були передаватися в державну або в комунальну власність.

Так, за зверненням Ніжинської міської ради прокуратурою області направлено до суду позов про визнання незаконним акту оцінки майна цілісного майнового фонду ВАТ «Ніжинський механічний завод», до якого безпідставно під час корпоратизації у 1994 році внесено будівлю дитячого садочку.

Незважаючи на той факт, що зазначене нерухоме майно повинно було передаватися заводом безоплатно у комунальну власність, на сьогодні зазначене приватне акціонерне товариство збирається отримати за нього кошти, зобов’язавши укласти з територіальною громадою договір купівлі-продажу.

Слід також зазначити, що спірне приміщення наразі використовується як школа мистецтв для дітей.

До справи залучено засновника заводу - Міністерство промислової політики України, в архівах якого знаходяться документи, які підтверджують неправомірність дій керівництва Ніжинського механічного заводу.

За активної та принципової позиції прокурора незаконна ухвала господарського суду м. Києва, якою повернуто позов з посиланням на відсутність порушень інтересів держави, скасована постановою Київського апеляційного суду України.

Державницьку позицію в цій ситуації зайняв і Вищий господарський суд України, який підтвердив наявність підстав для представництва прокурором інтересів держави в особі Ніжинської міської ради.

Незаконну ухвалу суду І інстанції скасовано, а позов прокурора буде розглядатися по суті.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини