Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 00:36:13

Меморіал слави знову в повному "складі"

01.07.2015   13:20Агенцiя

Цьогоріч, як повідомлялось у місцевих ЗМІ, з Меморіалу слави на Болдиних горах у Чернігові було викрадено каску радянського воїна.

За ініціативи Геннадія Корбана зроблена та встановлена нова каска.


Взимку над Меморіалом слави позбиткувалися невідомі зловмисники - викрали каску радянського воїна, розміщену поблизу Вічного вогню. Ні працівники комунальних служб, на балансі яких перебуває комплекс, ні міліція так і не змогли знайти злодія, аби змусити його відшкодувати збитки та повернути вкрадену реліквію.

Завдяки Геннадію Корбану Меморіал відновлено: нова каска радянського воїна встановлена побіля Вічного вогню. Як символ вдячності полеглим на фронтах Другої світової війни, як данина пам’яті й поваги. Символічно, що живі квіти Геннадій Корбан поклав до Вічного вогню саме в День Конституції України: воїнам - визволителям ми, нащадки, зобов’язані не тільки своїм життям, а й Незалежністю та суверенітетом країни. Подвиг загиблих безцінний, неоціненні й символи та пам’ятки історії.
Пам’ятати полеглих, оберігати могили й обеліски - священний обов’язком і нинішніх, і наступних поколінь, незважаючи на будь – які політичні віяння. Бо ж у вирі повномасштабної й кровопролитної Другої світової війни загинули мільйони солдат та мирних жителів. Війна торкнулася кожної сім’ї, постукала горем і похоронками ледь не в кожен дім.

Вандали, які руйнують пам’ятники воїнам-визволителям, невідомим солдатам, без перебільшення, нищать не тільки пам'ять про предків, а й своє майбутнє.

- Останнім часом в суспільстві, на жаль, переоцінюються цінності. Я вважаю такі речі неприпустимими. Це все одно, що тривожити прах мертвих. Тим більше загиблих, котрі віддали найдорожче – своє життя, за мирне небо, за наше життя. Чув від багатьох чернігівців, що Меморіал слави був частково зруйнований. Їх прохання схвилювало мої серце й душу, бо обидва мої діди воювали на фронтах Другої світової. Володимир Ілліч Корбан поліг в боях під Одесою. Пишаюся обома своїми дідами , свято бережу пам'ять про них, розповідаю про подвиги предків своїм синам », - говорить Геннадій Корбан. - Кожен чернігівець, і кожен гість можуть прийти до Меморіалу і вклонитися пам’яті полеглих. Особливо це важливо сьогодні, коли на сході країн триває неоголошена війна і ми знаємо ціну життя».

Катерина Чорна

PR

Фото Віктора Кошмала

 

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини