Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:05:00

В Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012"

23.02.2012   14:47Агенцiя

Напередодні "Дня захисника Вітчизни" в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012".

За перемогу у конкурсі краси боролися представники сильної статі. Десять самих чарівних, розумних, веселих і цілеспрямованих юнаків змагались за титул "Містер Інститут 2012". У боротьбі за звання конкурсантам довелось пройти через низку захоплюючих конкурсів. Учасники шоу продемонстрували глядачам не лише свої зовнішні дані, а й такі риси як артистизм, почуття гумору і винахідливість.
 
Найкращим виявився студент фінансово-економічного факультету Потоцький Костянтин, який і став Містер Інститут 2012, також юнак отримав титул Містер Глядацьких симпатій та Містер Екстравагантніст. Звання першого Віцемістера Інституту отримав - Бартош Андрій, а також йому було присвоєне звання Містер Стиль.
  
Окрім конкурсної програми гостям були представлені найкращі танцювальні композиції, а також студентами вузу були продемонстровані пісенні номери.
 

Центр профорієнтації та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.