Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:04:58

В Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012"

23.02.2012   14:47Агенцiя

Напередодні "Дня захисника Вітчизни" в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу "Містер Інститут 2012".

За перемогу у конкурсі краси боролися представники сильної статі. Десять самих чарівних, розумних, веселих і цілеспрямованих юнаків змагались за титул "Містер Інститут 2012". У боротьбі за звання конкурсантам довелось пройти через низку захоплюючих конкурсів. Учасники шоу продемонстрували глядачам не лише свої зовнішні дані, а й такі риси як артистизм, почуття гумору і винахідливість.
 
Найкращим виявився студент фінансово-економічного факультету Потоцький Костянтин, який і став Містер Інститут 2012, також юнак отримав титул Містер Глядацьких симпатій та Містер Екстравагантніст. Звання першого Віцемістера Інституту отримав - Бартош Андрій, а також йому було присвоєне звання Містер Стиль.
  
Окрім конкурсної програми гостям були представлені найкращі танцювальні композиції, а також студентами вузу були продемонстровані пісенні номери.
 

Центр профорієнтації та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.