Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 08:34:56

СБУ викрила чернігівчанина, який розповсюджував у соцмережах інформацію сепаратистського змісту

27.06.2015   12:14Агенцiя

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області викрили жителя обласного центру, який через соціальні мережі розповсюджував матеріали сепаратистського змісту.

Зловмисник, діючи за завданням представників т.з. ЛНР, розміщував у регіональних та загальноукраїнських об’єднаннях соціальної мережі «ВКонтакте» матеріали пропагандистського характеру із закликами до підтримки та фінансування незаконних збройних формувань, що діють на тимчасово окупованій території, поповнення їх лав новими членами та створення на їх основі «збройних сил» незаконного утворення «новоросія».

Крім того, вказані публікації підбурювали до проявів національної нетерпимості, сприяли розпалюванню національної ворожнечі, містили заклики до зміни меж території та держаного кордону України. До своїх публікації автор додавав скріншоти з антиукраїнськими написами та гаслами.

За даним фактом слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. За вчинення такого злочину чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини