Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 11:14:59

Результати роботи Держфінінспекції свідчать про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення

25.06.2015   14:38

25 травня міжрайонна держфінінспекція провела брифінг, на якому вкотре наголосила про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення.

Начальник Чернігівської міжрайонної держфінінспекції Наталія Мольченко зазначила, що головним завданням інспекції є здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів та матеріальних активів, який здійснюється переважно шляхом проведення ревізій – планових та позапланових (на підставі рішення суду за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях) на територіях Чернігівського, Ріпкинського та Городнянського районів.

За січень–червень 2015 року інспекцією проведено 8 контрольних заходів, з них 4 позапланові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях.

У ході позапланових ревізій держфінінспекторами підтверджені факти зловживання посадовими особами об’єктів контролю. За результатами яких правоохоронними органами 3-м посадовим особам вручено підозри про вчинення кримінального правопорушення та направлено до суду обвинувальні акти. Дві посадові особи визнані судом винними у вчинені кримінального правопорушення та прийнято запобіжний захід у вигляді умовного позбавлення волі. По одній особі вирок ще не винесений. На одну посадову особу складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.
За результатами 4-х планових ревізій державними фінансовими інспекторами встановлено порушень, що призвели до втрат на суму 683,9 тис. грн.

Упродовж січня–червня 2015 року Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією забезпечено відшкодування виявлених контрольними заходами порушень у сумі 568,22 тис. грн. До бюджетів всіх рівні за результатами проведених ревізій надійшло коштів у сумі 288,51 тис. грн. За виявлені порушення бюджетного законодавства інспекцією вживаються заходи щодо зупинення операцій на рахунках з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, призупинення бюджетних асигнувань. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 особу звільнено із займаної посади.

Заступник начальника Роман Агієнко доповів про найбільш резонансну перевірку, проведену інспекцією в цьому році.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.