Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 04:03:50

Результати роботи Держфінінспекції свідчать про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення

25.06.2015   14:38

25 травня міжрайонна держфінінспекція провела брифінг, на якому вкотре наголосила про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення.

Начальник Чернігівської міжрайонної держфінінспекції Наталія Мольченко зазначила, що головним завданням інспекції є здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів та матеріальних активів, який здійснюється переважно шляхом проведення ревізій – планових та позапланових (на підставі рішення суду за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях) на територіях Чернігівського, Ріпкинського та Городнянського районів.

За січень–червень 2015 року інспекцією проведено 8 контрольних заходів, з них 4 позапланові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях.

У ході позапланових ревізій держфінінспекторами підтверджені факти зловживання посадовими особами об’єктів контролю. За результатами яких правоохоронними органами 3-м посадовим особам вручено підозри про вчинення кримінального правопорушення та направлено до суду обвинувальні акти. Дві посадові особи визнані судом винними у вчинені кримінального правопорушення та прийнято запобіжний захід у вигляді умовного позбавлення волі. По одній особі вирок ще не винесений. На одну посадову особу складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.
За результатами 4-х планових ревізій державними фінансовими інспекторами встановлено порушень, що призвели до втрат на суму 683,9 тис. грн.

Упродовж січня–червня 2015 року Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією забезпечено відшкодування виявлених контрольними заходами порушень у сумі 568,22 тис. грн. До бюджетів всіх рівні за результатами проведених ревізій надійшло коштів у сумі 288,51 тис. грн. За виявлені порушення бюджетного законодавства інспекцією вживаються заходи щодо зупинення операцій на рахунках з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, призупинення бюджетних асигнувань. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 особу звільнено із займаної посади.

Заступник начальника Роман Агієнко доповів про найбільш резонансну перевірку, проведену інспекцією в цьому році.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини