Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 06:26:00

Амуніцію та обмундирування для страйкболу переправляли з Росії, порушуючи митні правила

25.06.2015   12:52

У пункті пропуску «Сеньківка» під час митного контролю автомобіля, який слідував з Росії до України, водій - громадянин Сербії, надав документи на вантаж «вуглець технічний». Усно він повідомив, що інших товарів, крім зазначених у вантажній митній декларації, не переміщує.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Проте, під час огляду кабіни водія у спальному відділенні виявили незадекларований товар - понад 230 предметів амуніції та обмундирування для страйкболу. Асортимент прихованої продукції вражав –  129 найменувань. За попередньою оцінкою її вартість перевищує 40 тисяч гривень.

Щоб уникнути відповідальності, водій намагався переконати митників, що незадекларований товар йому передав знайомий росіянин з проханням доставити до Сербії. Але це не допоможе йому уникнути відповідальності. Складено адмінпротокол, товари затримані.

Санкції за порушення статті 472 Митного кодексу України передбачають штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію.

Як повідомили у  Чернігівській митниці ДФС, у січні-травні поточного року співробітники митниці склали 66 протоколів відносно порушень, що пов’язані з недекларуванням товарів і транспортних засобів комерційного призначення. Це становить понад 30 відсотків від загальної кількості припинених порушень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини