Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 21:13:09

Чернігівські військові науковці провели випробування модернізованого вертольоту Мі-24П

25.06.2015   07:39Агенцiя

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України (м. Чернігів) разом з представниками товариств з обмеженою відповідальністю «МС Авіа-Грейд» та «Адрон» провели контрольні випробування вертольоту Мі-24П, який оснащений комбінованим пристроєм викиду хибних цілей «Адрос» КУВ 26-50.

Зокрема, щоб визначити характеристики штатних систем та додатково встановленого обладнання вертольота у повітрі, військові науковці з Чернігова виконали 5 випробувальних польотів загальною тривалістю 2 години.

— Програма випробувань виконана в повному обсязі. У небі вертоліт показав добрі результати. Загалом, основною метою випробувань є визначення можливості прийняття на озброєння Української армії комбінованого пристрою викиду хибних цілей «Адрос» КУВ 26-50 та його застосування на вертольотах Мі-24 різних модифікацій, Мі-8 та військово-транспортних літаках Ан-26. Реалізація амбіційного проекту з розвитку вітчизняного вертолітобудування продовжується, — зазначив керівник Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України полковник Володимир Башинський.

За результатами проведеного заходу керівник Центру висловив подяку за безпосередню учать у випробуваннях полковнику Віктору Лукіянчуку, підполковникам Євгенію Рашевському, Олексію Євдокимову, Валерію Мельнику, Сергію Калетніку, майору Сергію Фелді, старшому лейтенанту Олегу Чебакову та іншим офіцерам.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.