Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:25:42

Прокуратурою міста Чернігова доведено в суді вину шахрая

24.06.2015   17:53

Прокуратурою міста Чернігова здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримано державне обвинувачення під час розгляду Деснянським районним судом м. Чернігова кримінального провадження за обвинуваченням 22-річного чернігівця у скоєнні 8 кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець обласного центру в період з липня 2014 до січня 2015 року шляхом зловживання довірою своїх знайомих, з якими перебував у дружніх відносинах, заволодів їхніми мобільними телефонами та ноутбуком на загальну суму понад 18 тис грн.

Вказані речі продавав незнайомим людям на вулиці або здавав до ломбардів, а гроші витрачав для власних потреб.
 
Молодик ніде не працював, тому шляхом скоєння злочинів вирішив покращити своє матеріальне становище.

Спричинену шкоду потерпілим не відшкодував, скоїв злочини в період умовно-дострокового звільнення за вчинення майнових злочинів, тому судом з урахуванням всіх обставин йому призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.