Рятувальники ліквідовують горіння торфу
23 червня до Ріпкинського районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу торфовища біля смт. Замглай.
До місця пригоди прибули вогнеборці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини. На ліквідацію загоряння, яким охоплено 0,5 га, залучено 1 пожежний автомобіль, 1 мотопомпа та 5 чоловік особового складу.
В ході проведених протягом доби робіт рятувальники зменшили загальну площу горіння до 0,1 га. Роботи з ліквідації пожежі продовжуються. Причиною її виникнення послужила необережність у поводженні з вогнем особи, яка встановлюється.
З метою недопущення пожеж у екологічних системах, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають громадян дотримуватись заходів пожежної безпеки, бути обережними у поводженні з вогнем та не спалювати суху рослинність.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.