Авто з газону – на евакуатор!
Комунальне підприємство "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради звернулося до Ради регіонального розвитку з пропозицією подати законопроект про примусову евакуацію автомобілів, припаркованих на газонах.
«На підприємство щотижня телефонують мешканці міста з одним проханням – прибрати авто з зелених зон», - йдеться в листі.
Працівники міліції та інспектори ДАІ можуть визначити і оштрафувати власника авто-порушника, а інспектори-ревізори «Дільниці» – лише скласти протокол, якщо присутній водій.
Пропозиція – внести зміни до законодавчих актів, або надати право спеціальним службам проводити примусове вилучення автомобіля з зелених зон та газонів міста за допомогою евакуатора на штрафмайданчик.
Існування таких законів в Європі покращує стан навколишнього середовища і дисципліну водіїв.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.