Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 16:31:25

Розпочався фотоконкурс “Права людини крізь об’єктив”

22.02.2012   15:29Агенцiя

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” запрошує взяти участь у конкурсі “Права людини крізь об’єктив”.

Конкурс всеукраїнський, відбувається в рамках ініціативи “Кожен має право знати свої права” громадської організації М’АРТ. Організатори пропонують сфотографувати світ навколо з точки зору прав людини.

Якщо детальніше, то приймаються фото, що стосуються таких тем:
загальнолюдські цінності, людська гідність, права людини та основоположні свободи;
дотримання прав людини в пересічних ситуаціях, в закладах освіти, охорони здоров’я, місцях несвободи та інше.

Найбільш цікаві та змістовні роботи будуть розміщені у мандрівній виставці “Кожен має право знати свої права”, що демонструватиметься у семи регіонах України. Кращі учасники та переможці конкурсу будуть відзначені дипломами.

Фото для участі в конкурсі можна подавати до 29 лютого 2012 р.

Результати будуть оголошені до 10 березня 2012р.

Надсилати роботи можна на адресу: n-pipkun@ukr.net

Довідка.

На розгляд приймаються лише фотороботи, які відповідатимуть наступним вимогам:
цифрові фотографії у вигляді електронних файлів з максимально досяжними показниками якості та розмірами зображення;
у форматі JPEG без стискування;
кожна фотографія підписана вашим прізвищем та ім’ям латинськими літерами з порядковим номером категорії та номером фотографії (наприклад, Zemna_O_1_No.1, де Zemna_O – це прізвище та ім’я конкурсанта, 1 – це перша категорія, No.1 – це перша фотографія з трьох можливих).

Усі надіслані фотографії не рецензуються і не повертаються.

Додаткова інформація за тел. 093-769-73-39 Наталія Піпкун (Чернігів)

Друковані фото можна передати Ніні Хомі (Львів) к/о 0631714048

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини