Чернігівські патологоанатоми купували тепло за півтори ціни
Прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Комунального закладу «Чернігівське обласне патологоанатомічне бюро» при використанні коштів бюджету.
Останні при закупівлі послуг з теплопостачання допустили перевитрату коштів обласного бюджету, уклавши відповідні договори з приватною фірмою з м. Сєвєродонецьк. Вартість її послуг у півтора рази вище, ніж у місцевих виробників — ПАТ «Чернігівобленерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова».
Сума завданих державі збитків встановлюється.
Органами прокуратури постійно вживаються заходи на упередження та встановлення фактів незаконного використання бюджетних коштів. Упродовж останніх 2 років прокуратурою області до господарських та місцевих судів заявлено ряд позовів у сфері державних закупівель.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.