Визначено переможців конкурсу "Людина і ліс". ВІДЕО
Десятий рік поспіль за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства лісівників та за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».
![](/uploads/10048-m.jpg)
Її мета – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до навколишнього середовища, почуття відповідальності за збереження та примноження лісових насаджень. Невід’ємною складовою акції є і творчий конкурс на кращий дитячий малюнок і твір «Людина і ліс». Переможців його чергового етапу вітали на обласній станції юних натуралістів.
Добрі зерна любові до природи, посіяні у дитячих серцях, неодмінно проростуть добрими справами у їх дорослому житті. В цьому переконані ініціатори та організатори Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» і намагаються долучити до участі в ній якомога більше молоді, насамперед учнівської. Цього року, до речі, в рамках акції на Чернігівщині створено 28 га лісових насаджень. А ще її наймолодші учасники залюбки писали і малювали твори, об’єднані спільною темою «Людина і ліс». Тих, хто відзначився в обласному етапі конкурсу, радо приймали на Чернігівській станції юних натуралістів. І, на думку організаторів, саме такий вибір місця вшанування переможців як ніколи вдалий. Андрій Пивовар, начальник обласного управління лісового і мисливського господарства: «Це, мабуть, правильне рішення, бо тут є що дітям подивитися. Є гарна наочна агітація, цікавий живий куточок. Думаю, що після нагородження учням буде цікаво пройтись по території станції».
Та екскурсія – то, як кажуть, на десерт. А поки – найголовніше і найприємніше: привітання і нагородження переможців. Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації: «Якщо діти в ранньому віці причетні до посадки лісу, якщо їм подобається писати і малювати на лісову тематику, це прекрасно. Це виховує любов до природи, робить людину в майбутньому освіченою і вихованою». Людмила Тригубова, директор обласної станції юних натуралістів: «Хай вам буде здоров’я і наснага, ростіть на радість нам. І так прекрасно саджайте ліс, як ви малюєте, як ви пишете».
Цього разу відзначились учні Семенівської ЗОШ, Галайбинської Борзнянського і Пакульської Чернігівського районів, Семенівської гімназії, Липіврізького НВК Ніжинського району. А подарункам, які вони отримали, позаздрить і багато хто з дорослих: сенсорні телефони, мультиварка, електром’ясорубка. Привітали юних природолюбів і вихованці обласної станції юних натуралістів і висловили побажання: спільними зусиллями зробити так, щоб у «Червоній книзі» було якомога більше зелених сторінок.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.