Прокуратура остаточно довела в суді вину посадовця ДСНС в одержанні 20000 грн хабара
17 червня після апеляційного перегляду набрав законної сили вирок суду за фактом одержання неправомірної вигоди в розмірі 20 тис грн заступником начальника Чернігівського міськвідділу управління ДСНС.
Йдеться про одержання ним коштів від підприємця за незастосування штрафних санкцій щодо виявлених порушень вимог пожежної безпеки.
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 22 квітня працівника ДСНС визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням). Йому призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.
Також засудженого позбавлено права займати посади, пов’язані з виконанням керівних функцій, та спеціального звання «підполковник служби цивільного захисту».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.