Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 00:39:11

З нагоди Дня медичного працівника

18.06.2015   15:27Агенцiя

18 червня голова обласної ради Микола Звєрєв разом з головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем зустрілися з медичними працівниками області з нагоди їх професійного свята.

Вітаючи лікарів, фельдшерів, фармацевтів, медичних сестер та інших працівників медичної галузі Чернігівщини зі святом, керівники області подякували їм за сумлінну працю, врятовані життя і відновлене здоров'я громадян.

Звертаючись до присутніх у залі медиків, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч зазначив, що на варті здоров'я в області стоять майже 4 тис. лікарів та більше 12 тис. середніх медичних працівників. Виступаючий акцентував, що на всіх ланках медичної галузі області працюють висококласні, сумлінні і талановиті фахівці. Кращим із них Валерій Куліч вручив почесні грамоти та відзнаки облдержадміністрації.

Висловлюючи вітання людям у білих халатах, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що роль медичних працівників не обмежується тільки професійною діяльністю. За його словами, про це свідчить активна громадянська позиція медиків, 15 з яких обрані депутатами обласної ради нинішнього скликання і активно долучаються до вирішення проблем охорони здоров'я нашого краю.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Микола Звєрєв вручив Почесні грамоти та відзнаки обласної ради:
завідувачу гінекологічного відділення № 2 пологового будинку Чернігівської міської ради Олександру Скрипці;
сестрі-господині відділення № 12 комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Світлані Череді;
лікарю-гінекологу-онкологу комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» Тамарі Косач;
медичній сестрі Варвинської центральної районної лікарні Аллі Дмитрієвій.

Завершилися урочистості фотографування учасників зустрічі.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини