До органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 70 письмових звернень
Зверненням громадян – належна увага
Особливе місце у системі засобів захисту прав та свобод громадян посідає реалізація їх права на звернення. Громадяни мають можливість відстоювати свої законні інтереси, а у разі порушення – відновлювати їх.
Впродовж січня - травня 2015 року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 70 письмових звернень, що на 11 більше ніж торік. Крім того, за дорученням ДФС України розглянуто 13 звернень від громадян Чернігівщини.
Задля реалізації конституційного права на звернення керівниками податкових інспекцій області проводяться особисті прийоми громадян. З початку року здійснено 86 прийомів.
З письмовими зверненнями, а також на особистий прийом до керівництва найчастіше зверталися підприємці (60%), робітники (19%).
Громадян найбільше цікавили питання: оподаткування доходів фізичних осіб (28 звернень), контрольно-перевірочна робота та інформація про ухилення від сплати податків (30), місцеві податки та збори (15), пропозиції щодо удосконалення діяльності органів ДФС (12).
Усі звернення розглянуті у визначені законодавством терміни, заявникам надані вичерпні відповіді.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).