У Чернігові демонтовані 183 "скріпки", 200 підприємців попереджено
Працівники "Дільниці з контролю за благоустроєм міста" демонтували під час рейду Черніговом 183 «скріпки» та «штендери».
У першу чергу були вилучені тимчасові рекламні конструкції біля офісних приміщень по просп. Перемоги, 95(кооперативний), Миру, 53(будинок побуту), Миру, 32 (поруч із входом до ринку), біля Мега-центру та на вул. Рокоссовського.
Демонтаж відбувається за рішенням виконкому міської ради від 21 квітня і відповідно до закону «Про рекламу».
Готуємось до наступних рейдів
Під час кампанії з прибирання «скріпок» перед її проведенням у травні-червні було вручено підприємцям більше 40 письмових попереджень і зроблено більше 200 усних попереджень про необхідність прибрати «скріпки».
На цьому тижні інспектори попереджають власників «скріпок» по вул. Шевченко, Щорса та інших, що прилягають до центру міста.
Третина попереджених підприємців прибирає скріпки самостійно.
Небезпечна реклама
Особливо небезпечну рекламну конструкцію працівники комунального підприємства "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" демонтували на перехресті просп. Перемоги та вул. П'ятницької.
Напівзруйнована залізобетонна плита надгробного типу використовувалася в якості зовнішньої реклами. Два іржаві гострі арматурні штирі були вражаючими. Плита могла стати місцем каліцтва для чернігівців, якби хтось спіткнувся чи оступився поруч.
Під час демонтажу витягли також залізні штирі, які тримали цю небезпечну рекламу.
Львів і Дніпропетровськ давно заборонили
Чернігівські журналісти, які на початку червня побували у Дніпропетровську, на власні очі переконалися: «скріпок» та «штендерів» там нема. Кілька років тому місто заборонило їх розміщення і перейшло на інші, сучасні види реклами, які не роблять місто незручним для пішоходів.
Такої ж думки і львів’яни, де також заборонили розміщення такої реклами. Там її демонтажем займається підприємство КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради.
Мотивація дуже проста – «скріпки» заважають людям з обмеженими можливостями та мамам з дітьми і візочками.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression