Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 06:26:53

Міліція спільно з працівниками пенітенціарної служби викрила групу наркозбувальників

16.06.2015   08:06Агенцiя

Зловмисники організували постачання наркотиків та їх збут ув'язненим виправного центру, що на Чернігівщині.

Працівники підрозділу по  боротьби з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області спільно з державною пенітенціарною службою України затримало організовану злочинну групу з міжрегіональними зв'язками, до складу якої входили 4 осіб.

Мешканці Харківської, Полтавської та Чернігівської областей разом із засудженими, які відбували покарання виправному центрі, що на Чернігівщині, організували постачання та збут марихуани і метамфетаміну на території центру.

Організатор злочинної групи та реалізатор наркотиків відбували покарання у центрі. Наркотики вони отримували від своїх подільників з Полтавської та Харківської областей у посилках через кур'єрську службу доставки та кур'єрами.

Слідством задокументовано 5 фактів поставок. Нині всі учасники незаконної оборудки (подільники з волі, реалізатор та організатор групи) затримані і поміщені в СІЗО.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частинами 2 та 3 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - максимальне покарання передбачає позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини